ISSN 1336-6491 | Online: 2738 | Redakcia

Intenzívne brzdím oboma brzdami: 60% (15858)

Zobrazujem články 1 až 15 z cekového počtu: 24.

18.08.2003 - sita Čitatelia: 6759 [Šport - GP 250]

-

V 250-kach totálny triumf jazdcov na aprilii

Výsledky VC Českej republiky v pretekoch cestných motocyklov na Masarykovom okruhu v Brne

06.08.2003 - feci Čitatelia: 12346 [Šport - GP 250]

-

Katja Poensgen reagovala na neúspechy v sezóne

Najlepšia ženská pretekárka Katja Poensgen nemala práve najľahší návrat do preteku GP. Rok 2003 bol rokom readaptácie na 250ky
potom čo rok jazdila na silnejších strojoch v Nemecku. Teraz vyzerajú veci okolo pretekov pre 26 ročnú pretekárku po pár vydarenejších

V kubatúre do 250 cc triumfoval Talian Melandri

Talian Marco Melandri na stroji Aprilia sa stal víťazom pretekov v kubatúre do 250 cc na šiestom podujatí MS cestných motocyklov - VC Španielska.

04.06.2002 - sita Čitatelia: 6186 [Šport - GP 250]

Veľká cena Talianska-Mugelo: Dominancia aprilie

Výsledky VC Talianska seriálu MS cestných motocyklov do 250 cc

20.05.2002 - sita Čitatelia: 6262 [Šport - GP 250]

-

Fonsi Nieto získal svoje druhé víťaztvo...

Veľká cena Francúzska MS v cestných motocykloch - výsledky kubatúry do 250 cc

06.05.2002 - sita Čitatelia: 5550 [Šport - GP 250]

-

V Jereze triumfoval v 250 cc Nieto

Španielsky jazdec Fonsi Nieto triumfoval na domácej trati po neuveritelnej stíhacej jazde v závere pretekov...

23.04.2002 - feci Čitatelia: 6788 [Šport - GP 250]

-

Africa's GP : Melandri dosiahol to, o čom už dlho sníval...

Marco Melandri si vybojoval svoje druhé víťazstvo v 250kách v kariére, keď dominoval od štartu až do cieľa.
Hneď po tom, čo nabral získal prvé miesto v prvej zákrute závodu, nepustil ku kormidlu žiadneho iného pretekára...

08.04.2002 - feci Čitatelia: 6922 [Šport - GP 250]

-

Veľká cena Japonska - v 250kách tentoraz dominovali Japonci

Veľká cena Japonska sa jazdila za dosť ťažkých podmienok, keď mokrá trať značne sťažovala jazdcom
ovládateľnosť motocykla. Najlepšie odštartovali Matsudo, Sakai tretí de Puniet za ním Aoki,
Locatelli a šesticu uzatváral Battaini.

06.11.2001 - feci Čitatelia: 6706 [Šport - GP 250]

-

Veľká cena Brazílie, 250ky: Padol rekord, keď to Katoh opäť dokázal

Daijiro Katoh po svojom raketovom nástupe do MotoGP dokázal svoju suverenitu rekordnými
výkonmi, keď zvíťazil tohto roku už na 11 veľkej cene, keď skončil pred Talianmi na
Aprilii Marcom Melandrim a Robertom Locatellim.

22.10.2001 - feci Čitatelia: 6489 [Šport - GP 250]

-

Malaysian GP, 250ky - Katoh sa už z trónu kráľa 250iek nenechá zhodiť

Japonský jazdec na Hodne získal svojím výťazstvom na veľkej cene Malajzie titul majstra sveta v 250kách. Katoh porazil svojho večného rivala Haradu v 20 - kolovom závode dľžky 5,54 km v Sepangu za tropickej horúčavy.

16.10.2001 - feci Čitatelia: 5781 [Šport - GP 250]

-

Qantas Australian 250cc Grand Prix - Katoh opäť bližšie k titulu majstra sveta

Zdá sa, že dobre rozbehnutého Katoh-a už nikto nezastaví na ceste k triumfu v 250kách, keď na veľkej cene Austrálie vyhral už svoju 9-tu veľkú cenu.

08.10.2001 - feci Čitatelia: 5982 [Šport - GP 250]

-

GP Pacifiku - 250ky - Po Katoh-ovom páde tentoraz ľahká záležitosť pre Haradu

Očakávaný boj medzi dvoma domácimi hviezdami v 250-kách sa nikdy neudiaľ, keď po chybe Marca Melandriho
Daijiro Katoh nedokázal odvrátiť pád. Tento nebezpečne vyzerajúci pád znamenal ľahkú