ISSN 1336-6491 | Online: 2512 | Redakcia

Intenzívne brzdím oboma brzdami: 60% (16802)

Zobrazujem články 1666 až 1680 z cekového počtu: 2279.

19.10.2009 - Tomáš Hajduch - Awia Čitatelia: 5141 [Šport - Šesťdňová]

-

Šesťdňová 2009 skončila - Slovakia junior trophy team na 9. mieste

Dnešným záverečným šiestym dňom sa v portugalskom meste Figuera da Foz skončil 84. ročník Medzinárodnej šesťdňovej motocyklovej súťaže ISDE 2009. Po náročných piatich súťažných dňoch jazdci absolvovali v šiesty deň tradičný motokros, ktorý sa jazdil na vynikajúcej motokrosovej trati, kde prebiehajú i MS v motokrose.

18.10.2009 - motoracingsk Čitatelia: 4070 [Šport - MotoGP]

-

GP Austrálie - Phillip Island - 16. kolo

Julian Simon sa po víťazstve v GP Austrálie stal majstrom sveta triedy 125 ccm, skrátené preteky štvťlitrov vyhral Marco Simoncelli. Preteky MotoGP vyhral Casey Stoner pred Valentinom Rossim a Danim Pedrosom, Jorge Lorenzo po páde preteky nedokončil.

17.10.2009 - Tomáš Hajduch - Awia Čitatelia: 6447 [Šport - Šesťdňová]

-

Šesťdňová 2009 - 5. deň - Slovakia junior trophy team na 10.mieste

Dnes sa v dejisku 84.ročníka medzinárodnej šesťdňovej motocyklovej súťaže odjazdil 5. súťažný deň. Slovenský juniroský trophy team je v priebežnom poradí na 10.mieste.

16.10.2009 - Beal Čitatelia: 4285 [Šport - Šesťdňová]

-

Šesťdňová s Magic Slovakia Teamom - deň tretí a štvrtý

Máme za sebou štvrtý deň preteku. Po smolnom začiatku začíname šplhať znovu smerom nahor.

14.10.2009 - Tomáš Hajduch - Awia Čitatelia: 4522 [Šport - Šesťdňová]

-

Šesťdňová 2009 - 3. súťažný deň - Juniorka postúpila

Na 84.ročníku ISDE v Portugalsku sa dnes jazdila v rámci tretieho súťažného dňa nová trať. Jazdcom Slovakia junior trophy teamu sa dnes darilo omnoho viac ako včera.

14.10.2009 - Tomáš Hajduch - Awia Čitatelia: 3677 [Šport - Šesťdňová]

-

Druhý deň na šesťdňovej 2009 pre Slovákov smolný!

V druhý súťažný deň na tohtoročnej ISDE v Portugalsku si slovenskí jazdci odpili z kalicha horkosti - sklamala ich technika.

14.10.2009 - Beal Čitatelia: 3903 [Šport - Šesťdňová]

-

Šesťdňová 2009 s Magic Slovakia Teamom - druhý deň

Druhý súťažný deň bol pohromou pre Slovákov.

13.10.2009 - Tomáš Hajduch - Awia Čitatelia: 4551 [Šport - Šesťdňová]

-

Prvý súťažný deň na šesťdňovej 2009

Vo Figuere da Foz v Portugalsku sa dnes uskutočnil prvý súťažný deň tohtoročnej ISDE. Podľa telefonickej informácie od managerov Slovakia junior trophy teamu (Hrehor, Katriňák) sa 443 štartujúcich jazdcov dnes s problémami popasovalo s nástrahami trate.

13.10.2009 - Beal Čitatelia: 3754 [Šport - Šesťdňová]

-

Šesťdňová 2009 s Magic Slovakia Teamom - prvý deň

Dnes majú jazdci za sebou prvý súťažný deň, prinášame vám video.

11.10.2009 - Beal Čitatelia: 3612 [Šport - Šesťdňová]

-

Šesťdňová 2009 s Magic Slovakia Teamom - otvorenie

Pridávame ďalšie video. Toto je zo včerajšieho slávnostného otvorenia.

11.10.2009 - Beal Čitatelia: 4170 [Šport - Šesťdňová]

-

Šesťdňová s Magic Slovakia Teamom - príchod

Máme to šťastie a mohli sme odcestovať s Magic Liptov Slovakia Teamom na šesťdňovú do Portugalska. Každý deň vám budeme posielať videá priamo z miesta diania.

07.10.2009 - Redakcia Motoride.sk Čitatelia: 2232 [Šport - Cestné Motocykle]

-

Uplnynulý víkend Tomáša Svitka a Jakuba Jantulíka

Motocyklový pretekár Tomáš Svitok má za sebou ďalšie vystúpenie s talianskym tímom Union Bike Gimotorsports v pretekoch Svetového pohára triedy Superstock 1000, ktoré sa cez víkend konali na francúzskom okruhu Magny Cours.

07.10.2009 - motogpsk Čitatelia: 2927 [Šport - MotoGP]

-

Návrat k pretekom v Estorile

Jorge Lorenzo bol v Estorile nezastaviteľný a po zisku pole position presvedčivo zvíťazil aj v nedeľných pretekoch.

04.10.2009 - motoracingsk Čitatelia: 3435 [Šport - SuperBike]

-

WSBK - 13 - Magny Cours

Noriuki Haga má po predposlednom kole WSBK vďaka víťazstvu a druhému miestu v hodnotení desať bodový náskok pred Benom Spiesom. V pretekoch Supersport 1000 skončil Tomáš Svitok dvadsiaty piaty.

04.10.2009 - motoracingsk Čitatelia: 3226 [Šport - MotoGP]

-

GP Portugalska - Estoril - 14. kolo

Víťazmi pretekov GP v Estorile sa stali Jorge Lorenzo, Marco Simoncelli a Pol Espargaro. Jakub Jantulík vybojoval v pretekoch 125 ccm dvadsiate prvé miesto.