Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

ISSN 1336-6491 | Online: 652 | Redakcia

motoride.sk :: Články | Videá | Tipy | Foto | Klub | Inzercia | Firmy | Fórum | Kalendár

Motozem.sk MOTOQUAD

Anketa:

Ako na núdzové brzdenie v krízovej situácii?

Spolu odpovedi: 5381
Intenzívne brzdím oboma brzdami: 60% (3253)
Brzdím iba prednou brzdou aby som nedostal šmyk: 40% (2128)

Pre vás:

Povinné zmluvné poistenie - vyber si najlepšiu cenu!

Hodnotenie: (12 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (54)  [Verzia pre tlač] Tlač

Projekt 67 – učiť sa, učiť sa, učiť sa

 Zdieľať

Pridané: 03.08.2012 Autor: eNeM
Čitatelia: 4267 [Šport - Motocross]

Keďže z neba nikto učený nespadol a aj samotný Mikulec vo svojom aktuálnom článku v rámci jeho projektu „z cesty do terénu“ priznal, že už by do toho bez „kouča“ nešiel, je iba logické, že nasledujúcim krokom v projekte bude sústredenie, pri ktorom Mirke niekto z brandže ukáže, čo a ako, kde sa vylepšiť a kde a čo zmeniť.

Tréningy samotné a ich intenzita sú samozrejme dobrým základom, ale každý z nás je v živote rád každej dobrej rade a bez odbornej konzultácie je ďalší posun každého jedného mladého závodníka v podstate nemožný.

Po konzultácii s Mirkou samotnou, ako aj chalanmi z MX klubu Senica sme sa rozhodli, že ideálnym dátumom pre konanie tohto podujatia bude týždeň od 13. do 19. Augusta, kedy má Mirka ešte prázdniny a počasie by malo byť priaznivé. Chalanom patrí obrovská vďaka nielen za poskytnutie koučovania (Martin Páleník), ale aj za poskytnutie trate v Senici na tento účel.

Trať je v odborných kruhoch známa svojou náročnosťou, o ktorej ste sa nakoniec nemálo mohli dočítať už aj v projekte z cesty do terénu.

V rámci pracovného týždňa bude tréning individuálny, určený pre Mirku, takže ak by niekto z vás mal záujem vidieť, ako naša mladá motokrosová jazdkyňa trénuje, ste vítaní.

Zaujímavejšia ale asi bude Sobota 18.08.2012, kedy sme sa rozhodli spraviť tréning hromadný, respektíve skupinový a na ktorý ste srdečne zvaní všetci vy, ktorí si chcete vyskúšať MX trať v Senici pod dohľadom Martina. Sobotňajší program otvoríme doobedňajšími a poobedňajšími skupinovými tréningami a na záver celú udalosť spestríme spoločným štartom a jazdou alá preteky s Mirkou aby sme si porovnali vzájomnú výkonnosť na trati (okolo trate nebudú traťový komisári ani nebude pripravená sanitka). Tréningov sa zúčastní aj Mikulec, preto bude určite zaujímavé aj porovnanie projektov, čiže ako jazdí Miku vs. ako jazdí Mirka (vs. ako jazdí čistý asfalťák v duchu „takto sa to nerobí“ – kto, tak to sa nechajme prekvapiť). Večer sa bude niesť v priateľskej atmosfére spoločného posedenia a diskutovania o čomkoľvek, čo príde na ranu.

Týmto vás všetkých, čo si chcete zajazdiť, zatrénovať a zlepšiť svoje schopnosti v teréne, ale aj tých, ktorí by ste sa radi stretli s Mirkou osobne, pozývame dňa 18.8.2012 na MX trať Senica , kde si budeme môcť spoločne užiť pekné pojazdenie na náročnej trati pod orlím zrakom kouča, ktorý danú trať osobne veľmi dobre pozná. Štartovné v sobotu bude 5 Eur, pričom celý výťažok zo vstupného pôjde Mirke na zabezpečenie ďalších tréningov a pretekov.

Deň nám obohatia chalani z KTM Bratislava, ktorí tam privezú dva stroje, na ktorých sa môžete povoziť. K dispozícii budú KTM 450 EXC 2012 a KTM 500 EXC 2012. Podmienky testovacej jazdy, budú:
vratný depozit 400,-eur
platný vodičský preukaz
platný občiansky preukaz
uprednostnené budú rezervácie testovacej jazdy vopred na tel.č. 0917953902

Na trati budeme mať minimálne jednu malú kamerku (GoPro) s možnosťou pripevnenia na vašu prilbu a nejaký ten kompijútr. Kto bude mať záujem, natočí si vlastné video a zoberie si ho na kľúči domov. Kľúč si treba priniesť. :-)

Dúfam, že sa vidíme v sobotu v hojnom počte a Mirke aj takto pomôžeme.

Pridané: 03.08.2012 Autor: eNeM Zdieľať

Ďalšie články tohto autora:

Hodnotenie: (12 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (54)  [Verzia pre tlač] Tlač
hd-09-2021-main

Body a Trasy v tomto článku:

Tričko Motoride.sk

Tričko a šiltovka pre všetkých priaznivcov servera MotoRide...
Zasielanie tovaru obnovené!

Tričko

Šiltovka motoride.sk.
Šiltovka

Vtip

Pridal: Toman
Ruský mladík si bere za manželku ukrajinskou dívku.
Jeho otec mu dává rady do života, jak se má chovat o svatební noci.
Říká: "Vezmi ji do náručí, přenes ji přes práh do ložnice a hoď ji na postel, aby viděla, jak je Rusko silné.
Potom se svlékni, aby viděla, jak je Rusko krásné."
A z vedlejšího pokoje se ozve hlas matky:
"A potom si ho začni honit, aby viděla, jak je Rusko soběstačné!"

Ďalšie vtipy »