Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

ISSN 1336-6491 | Online: 1512 | Redakcia

motoride.sk :: Články | Videá | Tipy | Foto | Klub | Inzercia | Firmy | Fórum | Kalendár

Anketa:

Ako na núdzové brzdenie v krízovej situácii?

Spolu odpovedi: 1703
Intenzívne brzdím oboma brzdami: 60% (1017)
Brzdím iba prednou brzdou aby som nedostal šmyk: 40% (686)

Pre vás:

Povinné zmluvné poistenie - vyber si najlepšiu cenu!

Diskusia Diskusia k článku (0)  [Verzia pre tlač] Tlač

MX sezóna 2014 sa v Skýcove uzatvorila, poznáme majstrov jednotlivých tried

pošli na vybrali.sme.sk

Pridané: 25.09.2014 Autor: Tomáš Hajduch - Awia
Čitatelia: 3810 [Šport - Motocross]

V nedeľu 21.9.2014 sa na motokrosovej trati Košariská v Skýcove uzatvorila motokrosová sezóna SMF 2014 a to záverečným podujatím Slovenského pohára v motokrose, regionálneho pohára západ Motocross tour 2014 a seriálu medzinárodných majstrovstiev Slovenskej republiky mladých jazdcov v MX65.

Trieda MX65 bojovala v Skýcove o posledné body ako do seriálu MM SR, tak i do seriálu Slovenského pohára. Víťazom motokrosu v Skýcove triedy MX65 sa stal slovenský jazdec Krisztián Vincze-Dóka, ktorý je zároveň víťazom SP i MM SR. Na druhom mieste v Skýcove dojazdil Jakub Popovicz, ktorý rovnaké druhé miesto obsadil aj v hodnotení MM SR a v hodnotení SP obsadil tretie miesto. Druhá priečka v hodnotení SP patrí Nikolasovi Marekovi, ktorý v Skýcove dojazdil na 4.mieste. Bronzovú medailu si ako v Skýcove, tak i v hodnotení MM SR vybojoval maďarský jazdec Mark Csomori.

Krisztián Vincze-Dóka- Skýcov 2014
Krisztián Vincze-Dóka

V triede MX85 sa v Skýcove na stupienok víťazov postavili Jakub Leskovský, Samuel Struk a Norbert Klausz. Konečné poradie Slovenského pohára MX85 je nasledovné: Samuel Struk na prvom mieste, Jakub Leskovský na druhom a Márk Harcsa na treťom.

Samuel Struk- Skýcov 2014
Samuel Struk

V triede MX Junior sa víťazom v Skýcove stal Xavér Vörös, ako druhý skončil Vladimír Kostelanský a tretie miesto obsadil Tomáš Barnošák, ktorý sa zároveň stal víťazom Slovenského pohára v danej triede. Matúš Lavo sa umiestnil ako druhý v rámci konečného poradia SP a Vladimír Kostelanský skončil ako tretí.

V triede MX1 si v Skýcove prvé miesto vybojoval Jaroslav Štrbek, druhé miesto získal Zoltán Vörös a tretie miesto Vladimír Preis. Konečné poradie SP je nasledovné: Vladimír Kasala, Vladimír Preis a Martin Bednár.

V triede MX2 si prvenstvo v Skýcove vyjazdil Michal Novocký, na druhom mieste skončil Ján Drobec a na treťom mieste Tomáš Valach. V Slovenskom pohári danej triedy zvíťazil Radoslav Matula, druhé miesto obsadil Tomáš Valach a tretie Róbert Pivarči.

Mark Csomori - Skýcov 2014
Mark Csomori

V triede MX4 sa v Skýcove na stupienok víťazov postavili Kvetoslav Lacko, Peter Pipich a Radoslav Kedžuch. V rámci konečného poradia SP v danej triede sú priečky obsadené v rovnakom poradí.

V triede MX4+ (nad 50 rokov) v Skýcove zvíťazil Vladimír Zavadetský, pred Štefanom Jurášom a Viliamom Vagašom. V SP si víťazstvo v tejto triede odniesol Štefan Juráš, striebro patrí Viliamovi Vagašovi a bronz Vladimírovi Zavadetskému.

Nikolas Marek- Skýcov 2014
Nikolas Marek

V konečnom poradí regionálneho pohára západ Motocross tour 2014 sa víťazmi jednotlivých tried stali:

MX65 Krisztián Vincze-Dóka
MX85 Samuel Struk
MX Junior Xavér Vörös
MX1 Vladimír Kasala
MX2 Ján Drobec
MX4 Kvetoslav Lacko
MX4+ Štefan Juráš

Kompletné výsledky všetkých tried a kategórií MX podujatí a seriálov sú zverejnené na stránke SMF http://www.smf.sk/motocross-vysledky/.

Foto: facebook.com/magio photograpy

Pridané: 25.09.2014 Autor: Tomáš Hajduch - Awia pošli na vybrali.sme.sk

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Diskusia Diskusia k článku (0)  [Verzia pre tlač] Tlač

Galéria ku článku:

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Moto Morini

Tričko Motoride.sk

Tričko a šiltovka pre všetkých priaznivcov servera MotoRide...
Zasielanie tovaru obnovené!

Tričko

Šiltovka motoride.sk.
Šiltovka

Vtip

Pridal: hruso25
Přijde voják do cizinecké legie v poušti. Jeho nadřízený ho tam provádí a říká: "Tady je jídelna, tady jíme a tady je společenská místnost, sem se chodíme dívat na televizi." A voják se ptá: "A jak je to tady se ženskejma, máte tu nějaký?" "No, ženský tu nejsou, ale od toho máme tamhle v ohradě velbloudici." "Fuj, to nikdy!" A tak žije voják v poušti, je tam měsíc, dva měsíce a už je pořádně nadrženej a tak jde za velitelem, jestli by mu nepůjčil klíč od tý ohrady s tou velbloudicí. Tak tam jde a za hodinu přijde pořádně pokopanej a pokousanej a ptá se velitele: "To mi řekněte, jak to s tou velbloudicí děláte?" "No, sednem na ni a jedem za ženskejma do města."

Ďalšie vtipy »