Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

ISSN 1336-6491 | Online: 1058 | Redakcia

motoride.sk :: Články | Videá | Tipy | Foto | Klub | Inzercia | Firmy | Fórum | Kalendár

Motozem.sk

Anketa:

Ako na núdzové brzdenie v krízovej situácii?

Spolu odpovedi: 15136
Intenzívne brzdím oboma brzdami: 56% (8489)
Brzdím iba prednou brzdou aby som nedostal šmyk: 44% (6647)
Hodnotenie: (6 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (24)  [Verzia pre tlač] Tlač

Dunlop uvádza na trh pneumatiky Mutant - na každú cestu za akéhokoľvek počasia

 Zdieľať

Pridané: 20.11.2019 Autor: Redakcia Motoride.sk
Čitatelia: 6883 [Novinky - Predstavujeme]

Dunlop predstavuje nové, mimoriadne všestranné pneumatiky Mutant, ktoré na trh zavádzajú nový crossoverový segment. Dunlop Mutant umožňujú celoročnú jazdu na všetkých typoch komunikácií viac ako 370 rôznym modelom motoriek - adventurám, športovo-turistickým strojom, naháčom, retro motorkám a scramblerom.

  • Crossoverový charakter prináša celoročné úžitkové vlastnosti pre široké spektrum motoriek
  • Určené pre viac ako 370 rôznych modelov
  • Od scramblerov a naháčov až po turistické adventure motorky -pneumatiky Dunlop Mutant sú tu pre všetkých

Dunlop Mutant M+S - pneumatiky na každú cestu za akéhokoľvek počasia
Dunlop Mutant M+S - pneumatiky na každú cestu za akéhokoľvek počasia

Dunlop Mutant budú v predaji od januára 2020 ako výsledok spojenia poznatkov z výroby vysoko cenených hyperšportových a turistických pneumatík značky Dunlop a technológií vyvinutých pri pretekoch v mokrom počasí. Dunlop toto spojenie inovácií nazýva "technológiou štyroch ročných období". Jej podstatou sú rôzne materiály podkladových vrstiev a konštrukcie a zmesi, ktoré boli navrhnuté pre prevádzku v najdrsnejšom podnebí - vrátane obzvlášť tvrdých zimných podmienok. Vďaka tomu nesú pneumatiky Mutant aj označenie ,M + S ', ktoré preukazuje, že sú nanajvýš vhodné do skutočne náročných podmienok.

Dunlop Mutant M+S - pneumatiky na každú cestu za akéhokoľvek počasia
Dunlop Mutant M+S - pneumatiky na každú cestu za akéhokoľvek počasia

Dmitri Talboom, produktový manažér Dunlop Motorcycle Europe, vysvetľuje: "Mutant ponúkajú jazdcom ovládateľnosť a stabilitu, akú by čakali od hyperšportových pneumatík, ale súčasne tiež vôbec najlepšiu priľnavosť za mokra pretekárskych pneumatík a odolnosť obvyklú pri pneumatikách turistických. Dunlop má rozsiahle skúsenosti so športovo turistickými pneumatikami ako Roadsmart III, ktoré vyhrávajú rad testov, pneumatikami pre adventury ako najnovšie TRAILMAX Meridan a pneumatikami, ktoré excelujú v pretekoch na mokre v Moto2 alebo na Majstrovstvách sveta endurance. Náš vývojový tím všetky tieto získané znalosti spojil dohromady a vytvoril pneumatiky skutočne pre všetky ročné obdobia."

Dunlop Mutant M+S - pneumatiky na každú cestu za akéhokoľvek počasia
Dunlop Mutant M+S - pneumatiky na každú cestu za akéhokoľvek počasia

Vďaka radu s piatimi rozmermi vpredu a šiestimi vzadu môže byť pneumatikami Dunlop Mutant obutých viac ako 370 rôznych modelov motoriek. Dunlop sa totiž zameral na to, aby neboli určené len pre typické crossovery ako Ducati Multistrada a Yamaha Tracer, ale aby si úžitkové vlastnosti crossoverových motoriek mohli dopriať majitelia širokej škály rôznych modelov. "V čoraz väčšej miere sa stretávame s tým, že jazdci Scrambler, retra a naháča používajú po celý rok a ako univerzálne motorky. Náš prieskum ukázal, že pritom hľadajú pneumatiky, ktoré by im mohli dať hyperšportový, feel 'a ovládateľnosť, ale pritom tiež istotu, že si budú jazdu užívať za akéhokoľvek počasia. A Dunlop Mutant im toto jedinečné čaro crossoveru ponúka," povedal Dmitri Talboom.

Dunlop Mutant M+S - pneumatiky na každú cestu za akéhokoľvek počasia
Dunlop Mutant M+S - pneumatiky na každú cestu za akéhokoľvek počasia

Nápaditý dezén behúňa pneumatík Mutant kombinuje agresívne pôsobiace bloky a dynamický smerový dezén. Ich výrazný vzhľad pripomína pneumatiky pre supermoto a ,dirt track'. Možno očakávať, že aj vďaka nemu sa pneumatiky Mutant stanú obľúbenou voľbou pre špeciálne postavené motorky, ktoré by mali mať štýl - ale bez ústupkov, pokiaľ ide o ich úžitkové vlastnosti. Práve to totiž tento úplne nový druh pneumatík presne napĺňa.

Pridané: 20.11.2019 Autor: Redakcia Motoride.sk Zdieľať

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Hodnotenie: (6 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (24)  [Verzia pre tlač] Tlač
Advertisement

Galéria ku článku:

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

HD-11-2023-side

Tričko Motoride.sk

Tričko a šiltovka pre všetkých priaznivcov servera MotoRide...
Zasielanie tovaru obnovené!

Tričko

Šiltovka motoride.sk.
Šiltovka

Vtip

Pridal:
Pidze za otcom 5-ročny syn a pyta še, čo je politika. -Jak by som ci to vyšvetlil.,- rozdumuje ocec. "Popač synu, to je jak u nas doma: Ja som kapitalizmus, ja zarabiam peneži a nošim jich domu. Mamka, to je vlada.Tota mi peneži zobere, daco sebe a co ostane ,rozdzeli podľa vlastnoho uvažeňa. Naša služka, to je robotnicka trieda.Tota robi a my ju placime. Dzedko, to s odbory. Ten dava pozor, žeby robotnicka trieda nebola vykorisťovana. Ty sam si ľud. Pre tebe to šicko šicke robime A tvujj maly braček, tak to je naša spoločna buducnojsc. Rozumeš tomu?" Chlapčik še dluho zaduma a potom hutori: "zateľ ište neznam. Necham sebe to cez noc pejsc cez hlavu." V noci še prebudzi pre zapach, zatože joho maly bracik še pokakal. Zajdze teda do izby rodičoch.Tam špi len matka a neda še zobudzic.Chlapec idze potom do izby služky a tam vidzi otca, jak sebe so služku akurat paradne uživa. Ani jeden sebe malej postavičky nevšimne. Chlapček še smutne otoči a za rohom vidzi dzedka, jak so zaujmom sleduje cez oblak oca so služku.Ani dzedko sebe ho nevšimne.Chlapček še rozplače a idze sebe lehnuc. Rano še ho ocec pyta: "Ta už znaš, čo je to tota politika?" Chlapec mu smutne odpoveda:"Už to znam, ale je to kus inšak, jak ši mi to včera vyšvetľoval" "A jak je to ,vyšvetli mi to prošim ce?" "No, kapitalizmus zneuživa robotnicku triedu. Odbory še tomu nečinne prižiraju, zatieľ , co vlada tvardo špi. Ľud je šickym ukradnuty a naša spoločna buducnosc leži v sračkoch!"

Ďalšie vtipy »