Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

ISSN 1336-6491 | Online: 608 | Redakcia

motoride.sk :: Články | Videá | Tipy | Foto | Klub | Inzercia | Firmy | Fórum | Kalendár

Anketa:

Ako na núdzové brzdenie v krízovej situácii?

Spolu odpovedi: 2010
Intenzívne brzdím oboma brzdami: 59% (1194)
Brzdím iba prednou brzdou aby som nedostal šmyk: 41% (816)

Pre vás:

Povinné zmluvné poistenie - vyber si najlepšiu cenu!

Diskusia Diskusia k článku (0)  [Verzia pre tlač] Tlač

Blíži sa prvé podujatie IMRC 2013!

pošli na vybrali.sme.sk

Pridané: 04.04.2013 Autor: Redakcia Motoride.sk
Čitatelia: 2618 [Šport - Cestné Motocykle]

Tešili ste sa na Alpe Adriu, ale počasie vám radosť prekazilo? Nezúfajte! Už o týždeň neskôr, 13. a 14. apríla, nás čaká prvé podujatie Medzinárodného slovenského šampionátu IMRC, ktorého organizátori z agentúry Slovakia Racing pripravili niečo navyše aj pre divákov! Počasie sa predsa len začne pomaly „dostávať rozum“, takže poďme si to spoločne užiť!

Na tlačovej konferencii predstavili šampionát IMRC

V príjemnom prostredí reštaurácie Wine Bar & Tapas by ParCafé v Obchodnom centre Retro v bratislavskom Ružinove sa 4. apríla konala tlačová konferencia organizátorov medzinárodného seriálu IMRC s predstaviteľmi médií.

Dve desiatky novinárov z tlačových agentúr, printových a elektronických médií a internetových serverov zo Slovenska a Českej republiky sa zaujímali predovšetkým o to, čo so sebou nový seriál prináša, aké výhody budú plynúť pretekárom a divákom a čím sa odlišuje od ostatných seriálov v regióne. Na ich otázky odpovedali páni Ladislav Šnegoň, predseda Športovej komisie CPM SMF a Peter Šurina z agentúry Slovakia Racing, ktorá bola práve Slovenskou motocyklovou federáciou poverená zorganizovaním seriálu Majstrovstiev Slovenska, ktoré sa konajú v rámci IMRC.

Na tlačovej konferencii sa predstavila aj dvojica slovenských pretekárov, naša superbiková jednotka Vladimír Ruža a vlaňajší víťaz Slovenského pohára Ladislav Miklánek vyzdvihli prednosti šampionátu IMRC v porovnaní s ostatnými dostupnými seriálmi a prítomným novinárom prezradili aj svoje ciele do nadchádzajúcej pretekárskej sezóny.

Šanca aj pre zahraničných pretekárov

Tí jazdci, pre ktorých mala byť Alpe Adria šancou na rozjazdenie sa po zimnej prestávke, určite radi využijú možnosť zajazdiť si na Slovakia Ringu v medzinárodnej konkurencii. Seriál IMRC tu nie je len pre Slovákov, uvidíme jazdcov z Maďarska, Českej republiky, Poľska a ďalších krajín. Tým pretekárom, ktorí by chceli štartovať a radi by sa dozvedeli viac, stačí kliknúť na tento odkaz (www.slovakiaracing.sk/co-je-imrc/) a zistia všetko potrebné.

Pôjde o body do viacerých seriálov

Na pretekárskej dráhe sa budú premávať jazdci bojujúci o body do nasledovných seriálov:

  • Slovenský Pohár Cestných Pretekov Motocyklov SP CPM (SSP 600,SBK)
  • Medzinárodné Majstrovstvá Slovenskej Republiky MM SR (125 SP, SSP 600, STOCK 600, STOCK 1000, SBK)
  • Maďarské Národné Majstrovstvá K2 (SSP 600,SBK)
  • Medzinárodné Maďarské Majstrovstvá OB (125 SP, SSP 600, STOCK 600, STOCK 1000, SBK)

V prípade účasti viac ako 6 jazdcov z jednotlivých krajín CZ, PL, AT a IT, urobí Slovakia Racing agentúrne národné vyhodnotenie danej krajiny v rámci šampionátu IMRC .

Zvýhodnená cena na celý IMRC platí do 4. apríla

Ešte stále máte možnosť zakúpenia zvýhodneného štartovného na celý šampionát IMRC 2013. Uzávierka prihlášok za zvýhodnenú cenu prebehne dňa 04.04.2013.

Prihlášku nájdete tu: www.slovakiaracing.sk/celorocne-predplatne/

Odneste si domov skúter!

Rovnako medzi divákmi zavládlo sklamanie z toho, že sa cez víkend neuskutočnia preteky Alpe Adrie. O to srdečnejšie budú vítaní práve na podujatí IMRC. Na jedného vylosovaného diváka čaká v nedeľu skúter s obsahom 125 cm3!!! Okrem toho na fanúšikov čaká spoločnosť Monster so svojimi súťažami a nápojmi, no na svoje si prídu aj rodičia so svojimi ratolesťami. V nedeľu bude totiž v areáli Driving Academy prebiehať prvé tohtoročné stretnutie Junior Moto Academy a deti iste radi uvidia svojich rovesníkov ako kráčajú sa svojou túžbou stať sa motocyklovými pretekármi. Či už budete chcieť ísť na hlavnú alebo prírodnú tribúnu, cena vstupenky bude 3 eurá, rovnakú sumu zaplatíte za vstup do paddocku. Nezabudnite, že preteky sa konajú v sobotu aj v nedeľu!

Pridané: 04.04.2013 Autor: Redakcia Motoride.sk pošli na vybrali.sme.sk

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Diskusia Diskusia k článku (0)  [Verzia pre tlač] Tlač
HD-11-2020-main-v1

Moto Morini

Tričko Motoride.sk

Tričko a šiltovka pre všetkých priaznivcov servera MotoRide...
Zasielanie tovaru obnovené!

Tričko

Šiltovka motoride.sk.
Šiltovka

Vtip

Pridal: IvanMY
Po dlhej dobe som zase utekal pred revízorom. Najprv priamo v autobuse,potom ma ešte chvíľu naháňal aj s kolegom po vonku - až ma nakoniec za asistencie polície chytil. Musím povedať, že ho dosť naštvalo, že mám platný cestovný lístok. Ale zúriť začal až vo chvíli keď som mu povedal, že sa celú dobu iba snažím udržovať bezpečný dvojmetrový odstup.

Ďalšie vtipy »