ISSN 1336-6491 | Online: 1700 | Redakcia

Intenzívne brzdím oboma brzdami: 60% (16803)

Zobrazujem články 1861 až 1875 z cekového počtu: 2279.

15.04.2008 - Richard Karnok Čitatelia: 4578 [Šport - Cestné Motocykle]

-

Svitok tretí na Európskom pohári v Cartagene

Skvelý úspech zaznamenal v úvodnom podujatí Európskeho pohára cestných motocyklov v španielskej Cartagene slovenský reprezentant Tomáš Svitok, pretekár tímu Gold Fren Erinac, ktorý obsadil v pretekoch triedy Superstock 600 tretie miesto!

15.04.2008 - Miro69 Čitatelia: 8545 [Šport - Ostatné]

-

QUAD CUP: Prvý závod 2008 predo dvermi!

A je to tu!!! Prvý pretek Slovenského pohára štvorkoliek sa uskutoční tento týždeň 19.4.2008, v sobotu na motokrosovej trati v obci Šaštín Stáže.

14.04.2008 - maxy Čitatelia: 7515 [Šport - Enduro]

-

V Borskom Mikuláši 2008 po oba dni dominoval Svitko

V nedeľu podvečer sa slávnostným vyhlásením víťazov skončilo prvé podujatie MM SR v endure a cross country, ktoré sa konalo v Borskom Mikuláši. Svoju dobrú formu a vyjazdenosť opäť potvrdil Žaškovčan Štefan Svitko, ktorý zvíťazil v absolútnom poradí.

13.04.2008 - Brambo Čitatelia: 3769 [Šport - MotoGP]

-

MotoGP 2008 – 3 – Estoril

V Estorile víťazne Lorenzo, Bautista a Corsi.

10.04.2008 - Tomáš Hajduch - Awia Čitatelia: 9699 [Šport - Rally]

-

Len včera sme informovali o zmene trasy prvej zo série dakarských rely, ktorá ma štartovať už nasledujúci víkend, kvôli snehu v Rumunsku. Dnes sa Jaro odprezentoval novinárom aj s novou motorkou.

09.04.2008 - Tomáš Hajduch - Awia Čitatelia: 6657 [Šport - Rally]

-

Rally Central Europe mení trasu v Rumunsku kvoli množstvu snehu!

Práve sme dostali správu o zmene trasy prvej zo série dakarských rely, ktorá ma štartovať už nasledujúci víkend. A to kvôli snehu v Rumunsku.

07.04.2008 - JimRH Čitatelia: 4417 [Šport - SuperMoto]

-

Euro Supermoto Pitbike Cup 2008

Zdá se, že letošní rok je velmi příznivě nakloněn závodům pitbike supermoto. Vypovídá o tom i evropská závodní série pod názvem Euro Supermoto Pitbike Cup 2008, která se odjede čtyřmi závody na území čtyř evrpských zemí – ČR, Slovensko, Maďarsko a Rakousko.

07.04.2008 - Tomáš Hajduch - Awia Čitatelia: 3673 [Šport - Enduro]

-

Slováci na medzinárodných podujatiach MX a Enduro počas víkendu 4.-6.4.2008

Počas uplynulého víkendu štartovali naši motokrosový a „enduro“ jazdci na troch Majstrovstvách sveta a Majstrovstvách Európy triedy MX2.

07.04.2008 - Brambo Čitatelia: 3334 [Šport - SuperBike]

-

WSBK 2008 – 3 – Valencia

Vo Valencii zvíťazil v divokej prvej jazde superbajkov Lorenzo Lanzi, v druhej Noriyuki Haga a v superšportoch Joan Lascorz.

04.04.2008 - Tomáš Hajduch - Awia Čitatelia: 5455 [Šport - Motocross]

-

MX a Enduro sezóna 2008 sa rozbieha

Po minulovíkendových dvoch regionálnych podujatiach v motokrose (Malokarpatský pohár v Stupave a Východoslovenský pohár v Krásnohorskom Podhradí) bude v nedeľu 6. 4. 2008 zahájený i seriál Slovenského pohára v motokrose.

18.03.2008 - Brambo Čitatelia: 7572 [Šport - Cestné Motocykle]

-

V roku 2008 motocyklové preteky v Trenčíne až trikrát!!!

RACE FOR FUN! – motocyklové preteky pre motorkárov z ciest, ale aj pre pretekárov s licenciami tento rok opäť na trenčianskom letisku.

09.03.2008 - Brambo Čitatelia: 4393 [Šport - MotoGP]

-

MotoGP 2008 – 1 – Katar

Casey Stoner, Mattia Pasini a Sergio Gadea – to sú jazdci, ktorí zvíťazili v prvej veľkej cene tejto sezóny.

05.03.2008 - Tomáš Hajduch - Awia Čitatelia: 3706 [Šport - MotoGP]

-

V nedeľu začína sezóna MotoGP prvým nočným pretekom v histórii

Už túto nedeľu dostane Casey Stoner príležitosť na obhajobu svojho titulu šampióna Moto GP.

04.03.2008 - Redakcia Motoride.sk Čitatelia: 6547 [Šport - Motocross]

-

Ako trénovať v Národnom kroscentre vo Sverepci?

Páči sa vám motokrosová trať, po ktorej jazdia majstri sveta? Môžete si ju prísť vyskúšať aj vy.

02.03.2008 - Brambo Čitatelia: 3229 [Šport - SuperBike]